Plisy  
 

Plisa to elegancka dekoracja i funkcjonalna zasłona przeciwsłoneczna, która zapewnia pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd.
Unikalną zaletą jest system umożliwiający zsuwanie zarówno od dołu, jak i od góry.
Najbardziej popularną formą obsługi plisy jest uchwyt, zamontowany na środku profila. Istnieje również możliwość sterowania za pomocą sznurka z mechanizmem blokującym.
Zasłony plisowane można stosować we wszystkich rodzajach okien, łącznie z oknami dachowymi, ogrodami zimowymi oraz w przeszklonych konstrukcjach dachowych - najbardziej wszechstronny produkt.
Możliwość zastosowania przy nietypowych kształtach okna (trójkąty, trapezy, łuki).
Tkanina plisowana wykonana jest z poliestru o bardzo dobrych parametrach izolacji termicznej i przeciwsłonecznej - szeroka gama kolorów i wzorów.
Większość naszych tkanin pokryta jest z jednej strony powłoką "perłową", która dodatkowo odbija promienie słoneczne.
Rynna górna i dolna wykonana z aluminium malowana jest proszkowo w kolorach: białym, beżowym, brązowym, srebrnym anodowanym. Możliwość lakierowania w kolorach ral, złoty dąb - opcja za dopłatą.
Zasłony plisowane oferujemy w szerokości 20 mm. Mieszczą się doskonale w przestrzeni ograniczonej listwami przyszybowymi, dzięki czemu nie ograniczają otwierania okna bądź drzwi balkonowych.
Prosty sposób czyszczenia we własnym zakresie wg załączonej instrukcji.
Prosty montaż i demontaż (np. do mycia okien).
Zaletą zasłon plisowanych jest fakt, że zajmują najmniej miejsca po złożeniu.