Bramy uchylne - opis  
Sprawdzone rozwiązanie
Nasze bramy uchylne mają wiele zalet,
a podstawowym ich atutem jest nowoczesna, stabilna i trwała konstrukcja, która zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania.
Płynna praca bramy
Zadbaliśmy o to, abyś bez wysitku otworzył bramę. Ułatwia to zespót odpowiednio dobranych sprężyn naciągowych - praca bramy jest bardziej elastyczna.
 
     
   
  Decydując się na zakup bramy uchylnej masz pewność, ze zastosowany zespót sprężyn naciągowych (B) w osłonach (A) zapewni jej bezpieczne użytkowanie. Dwupunktowe, zatrzaskowe ryglowanie (C) daje gwarancję zamknięcia bramy nawet roztargnionym. Nie ma mowy o zacinaniu lub blokowaniu się skrzydła - jego płynny ruch gwarantują samonastawne rolki(3). 
     
  Brama z ociepleniem to rozwiązanie, które się opłaca. Twój dom nie traci ciepła, a Ty oszczędności.
     
  Szybkie, tanie rozwiązanie
Jeżeli interesuje Cię szybki i tani zakup proponujemy bramę o typowych wymiarach i podstawowym wyposażeniu. Nasza brama NOVUM to najtańsza w swojej klasie brama uchylna dostępna na rynku !
     
  Twoje potrzeby są dla nas wyzwaniem
Drzwi wejściowe w skrzydle bramy (KOMFORT czy PROGRESS) to bardzo funkcjonalne rozwiązanie w przypadku garażu, który nie posiada dodatkowego wejścia. Teraz wejdziesz do niego bez konieczności otwierania całego skrzydła.

Wersja ażurowa bramy PROGRESS to propozycja dla garaży podziemnych