Bramy segmentowe  
Praktyczne rozwiązanie
Brama segmentowa montowana jest bezpośrednio za otworem wjazdowym, a dzięki pionowemu kierunkowi otwierania oraz prowadzeniu pod kątem prostym nie zajmuje przestrzeni przed budynkiem i umożliwia wykorzystanie całkowitej głębokości pomieszczenia. Rozwiązanie z ruchomym zaczepem linki pozwala na uzyskanie maksymalnego światła wjazdu.
 
     
Idealne rozwiązanie dla ocieplanych garaży
Odpowiedniej grubości panele ocieplone pianką (1) oraz uszczelnienie bramy na całym obwodzie zapewnia najlepszą izolację termiczną i akustyczną w pomieszczeniu. Współczynnik przenikania ciepła dla bramy segmentowej UniPro kształtuje się na poziomie UK = 1,0 W/m2 x K.
Uszczelka komorowa (2) eliminuje konieczność zastosowania progu i minimalizuje efekt nierówności posadzki.
 
 
     
  Cicha, płynna i niezawodna praca bramy
UniPro to brama stabilna, doskonale wyważona dzięki odpowiednio dobranemu układowi sprężyn. Dodatkowo zastosowanie rolek o "pływających" osiach (3) minimalizuje efekt tarcia, dzięki temu praca całego mechanizmu jest sprawna
i komfortowa, nawet przy ręcznym otwieraniu.

     
  Najważniejsze jest bezpieczeństwo
Nasza brama segmentowa została zaprojektowana tak, abyś mógł jej bezpiecznie używać. Po pierwsze panel z zabezpieczeniem kształtowym przed zakleszczeniem palców. Teraz możesz otwierać i zamykać bramę bez obaw, przesuwając dłoń po płaszczu nawet w miejscu łączenia paneli. Po drugie bezpieczny układ sprężyn montowanych w prowadnicach ponad otworem wjazdowym. Po trzecie hamulec bezpieczeństwa i po czwarte fotokomórki.
     
  Łatwy i szybki montaż
Brama jest dostarczana do Klienta częściowo zmontowana, wraz z zestawem montażowym.
     
  Rodzaje paneli
Poszycie bramy segmentowej wykonane jest z paneli stalowych,
przypominających strukturą drewno, w kilku wersjach:
z przetłoczeniami poziomymi (A) lub kasetonowymi (B).
Specjalna wersja wykonania bramy segmentowej w kolorze złotego dębu (C, D)
podkreśli wyjątkowy charakter domów o tradycyjnej zabudowie