Okna ideal 7000  
awangardowa technologia...
Seria ideal 7000 łączy oryginalność formy ze skutecznością rozwiązań. Absolutnie doskonałe parametry techniczne i futurystyczna forma. To połączenie dobrze przyjętych rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym z sześciokomorową budową ram o szerokości 80 mm. Nowoczesna stylistyka soft-line z delikatnymi skosami i zaokrągleniami nadaje oknom nowoczesny i harmonijny wygląd. Tym samym wybierając tą serię nie musicie Państwo iść na kompromis ani pod względem technicznym, ani estetycznym.
 

ideal 7000


ideal 8000 round-line
   
Linia ideal 7000 to rozwiązanie, przy projektowaniu którego szczególny nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu. Idealne dopasowanie elementów i ich wzajemna kompatybilność pozwoliły połączyć w nowej serii niezwykle popularny wariant skrzydła z uszczelnieniem zewnętrznym wraz z szescio-komorową ramą o szerokości 80 mm, co gwarantuje optymalne parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej.

Perfekcyjny dobór form sprawia jednocześnie, że okna w tej linii są doskonałym elementem w aranżacji wnętrz, które uzyskują oryginalny i nietuzinkowy wygląd.

Delikatne skosy ramy zestawione z zaokrąglonymi i miękkimi konturami skrzydła nadają oknom nowoczesny wygląd i indywidualny charakter.

Podobnie jak w innych systemach zachowana została zasada kompatybilności nowych rozwiązań z już istniejącymi. Daje to możliwość łączenia poszczególnych produktów ze sobą z wykorzystaniem bogatej oferty elementów dodatkowych.

Zestawiając ze sobą różnorodne wersje skrzydeł i listew przyszybowych mają Państwo możliwość dowolnej stylizacji okna, a tym samym realizacji bardzo zróżnicowanych projektów.

Profile dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.