Okna ideal 4000  
swoboda wyboru...
Współczesna architektura wymaga nowych standardów w sferze technicznej, funkcjonalnej i estetycznej. Perfekcyjna forma profili ideal 4000 łączy w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem użytkowania. Harmonijne kształty, mocna konstrukcja i atrakcyjne wzornictwo są gwarancją ponadczasowej elegancji. Dodatkowe detale i akcesoria pozwalają na określenie własnego stylu i dają nieograniczoną ilość możliwości kreowania wyglądu Państwa okien. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących swobodę wyboru.
 

ideal 4000


ideal 4000 round-line
   
System ideal 4000 to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. To linia dla osób ceniących swobodę wyboru, łączącą w sobie walory estetyczne z wymaganiami technologicznymi.

Mocna konstrukcja profili o głębokości 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach.

Wielokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną.

Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji.

Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria round-line, wyróżniająca sie delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz. Różnego typu listwy przyszybowe pozwalają na dodatkową stylizację okna i dopasowanie do charakteru wnętrza.

System ideal 4000 jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji. Profile dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.