Drzwi HST  
swoboda przestrzeni...
Formowanie architektury.
Dzięki specjalnej konstrukcji drzwi HST mogą Państwo zlikwidować barierę zamknietego wnetrza.
Wielkopowierzchniowe okna pozwalają na likwidację wszelkich ograniczeń, oszczędność miejsca i swobodne kształtowanie przestrzenie w domu. Przepenione światłem pomieszczenia, bliskość natury, brak barier i optymalne wykorzystanie powierzchni mieszkalnej to nowa perspektywa w aranżacji pomieszczeń.
 


   
System drzwi unoszono-przesuwnych HST to idealne rozwiązanie optymalnego wykorzystania powierzchni w obrębie wyjść tarasowych lub ogrodowych. Specjalna konstrukcja systemu umożliwia budowę drzwi tarasowych o bardzo dużych przeszkleniach. Szerokość skrzydła może mieć wymiar od 800 mm do 3000 mm szerokości i wysokość do 2500 mm w białym kolorze, a specjalne mechanizmy okuciowe pozwalają na przesuwanie ogromnych skrzydeł przy użyciu minimalnej siły. Drzwi balkonowe typu HST mogą występować w co najmniej w kilku różnych wersjach i układach skrzydeł oraz części nieotwieranych.

Rozwiązanie nowoczesne i bezpieczne, tworzone z myślą o likwidacji wszechobecnych barier architektonicznych dzięki zastosowaniu „niskiego progu”. Podział konstrukcji progu na część zewnętrzną wykonaną z aluminium i część zewnętrzną wykonaną z PVC pozwala natomiast na uniknięcie występowania mostków termicznych.

Przepełnione światłem pomieszczenia, bliskość natury, brak barier i optymalne wykorzystanie powierzchni mieszkalnej to nowa perspektywa w aranżacji pomieszczeń.